Jak mít pohodové vztahy pro život bez stresu?

Máte pocit, že jste na všechno sami?
Jste v práci ve stresu a pod tlakem?
s
Cítíte se vyčerpaní a už nevíte, jak dál?

Změňte to, než vás tělo zastaví vážnou a vleklou nemocí.

Naučím vás, jak komunikovat, aby to začalo klapat doma i v práci.

Jak rozpoznat a nastavit své osobní hranice, abyste se mohli cítit dobře.

Osobní hranice a jak je poznat a komunikovat

Jste ve stresu, na všechno sami? Jedete na doraz s pocitem, že vám nikdo nerozumí?

Změňte to, než vám nemoc obrátí život naruby. Protože neustálý tlak vyvolává onemocnění organismu.

Psychoterapeutka MUDr. Hana Deáková říká: “Dokážu-li komunikovat a držet své hranice, nejsem tolik pod tlakem.”

Zvu vás do online kurzu o vztazích a hranicích, kde ukážu, jak si život nastavit tak, aby vás bavil. Jak se vyhnout depresím, jak zase cítit štěstí. Nepotlačujte sebe sama, nebojte se změny. Je to o vztazích a o tom, jak si je nastavíte. A jsou vůbec vaše vztahy kompatibilní, nebo s nimi jen v životě marníte čas?

Koukněte ZDARMA na první video kurzu 👍

“Díky uvědomění si svých hranic a těch druhých se teď cítím méně pod napětím. Vím, co si na mě můžou dovolit a kde bych se už měl ozvat.”

Tomáš

“Cítím se mnohem klidněji, když jsme si to s partnerem vyříkali. Ukázalo se, že jsme si nerozuměli. Máme se rádi a teď vím, jak si to říct.”

Lucie

“Dokážu-li komunikovat a držet své hranice, nejsem tolik pod tlakem.”

MUDr. Hana Deáková

Můžete zakoupit sérii 10 videí:

I
 • Hlavní cvičení na poznání narušených hranic a komunikaci
 • Příklady a dovysvětlení
 • Nekompatibilní vztahy – je čas odejít?
 • Kauza záchodového prkénka
 • Jaký je rozdíl mezi lidskými vztahy a smlouvami
 • Laskavost a výčitky
 • Sex a partnerský vztah
 • Omluva
 • Jak se přestat potlačovat – postup
 • Další úroveň vztahu – já + ty + vztah, rozvíjení lásky

Celkem 155min.

CENA: 1790Kč

KDO JSEM?

Jsem MUDr. Martin Zulák a zabývám se celostní medicínou

Ta pro mě znamená spojení léčby těla – emocí – mysli – ducha. Pokud jsou všechny složky v rovnováze člověk zažívá spokojenost a je přirozeně zdravý. Pracuji hlavně s psychosomatikou, která uznává podíl emocí a myšlenek v nemoci.

Naše vztahy mají největší podíl na naše zdraví. Když zažíváme stres, potlačujeme vztek, jsme smutní nebo se trápíme, promítá se to hormonálně do našeho těla. Můžeme si namlouvat, že to je dobré, ale naše potlačené emoce působí stále ničivě na naše tělo.

Řešením není myslet pozitivně, ale objevit, kde se necítím dobře. Jedině tak můžu svůj problém efektivně řešit. Jedině tak přestávám své emoce potlačovat. Objevit pravý problém lze skrze určením svých osobních hranic, a tím se vymanit ze zacyklených vzorců.

 

Mohli jste si o mě přečíst v novinách, poslechnout v Českém rozhlase, vidět na festivalech a kongresech. Za téma „Co mi nemoc říká“ jsem získal ocenění na Mezinárodním kongresu zdraví v Praze 2023. Podílel jsem se jako partner akce na prvním příjezdu dr. Gabora Maté do Prahy.

PROBLÉMY VE VZTAZÍCH VZNIKAJÍ NA NEVĚDOMÉ ÚROVNI

Nevytvářejte konflikty

Jednoduchou metodou vám ukážu, kde můžete vytvářet konflikt a proto se točíte v kruhu. Uvidíte, že se věci jako mávnutím kouzelného proutku změní.

Neustálý stres se podepíše na vašich vztazích i na vašem zdraví. A to velmi brzy.

Začněte efektivně komunikovat! Pomůže to zlepšit vztahy i s vašimi dětmi.

Připojte se a slibuji Vám, že se budete dívat na své vztahy jinak

Jak to nastavit ve vztahu s rodiči? S dětmi? S partnery?

Pochopíte, co pochopili jiní a mohli tak zlepšit svůj život

Pubertální dcera trpěla anorexií, řešil jsem to s její matkou – ta ji totiž nerespektovala a moc ani nevnímala. Přitom dívka chtěla být vegetarián, jen ji nikdo nenaslouchal. Po změně u matky se jejich vztah zlepšil. Nakonec matka musela změnit i vztahy s babičkou, protože si nesla hodně převzatých, nefunkčních vzorců. Dnes je dcera zdravá a umí si říct, co v životě chce, beze strachu. Její matka ji už umí respektovat.

Chcete zlepšit svůj život, nebo vám vyhovuje to, v čem žijete nyní?

Reference

Uvědomila jsem si, jak je důležité si budovat a nastavovat hranice. A také to, jak je důležitá komunikace.
Už si umím rozklíčovat, jestli je problém na mé straně nebo na straně druhého. A vidím, že budu muset (chtít) začít více komunikovat.

Uvědomila jsem si, kde je chyba a potěšilo mě, že zde byla možnost komunikace.
Je potřeba s tím rychle něco udělat – nastavit hranice.

Uvědomit si, že některé věci dělám dobře. A že si mám více všímat, jak se cítím já. Je třeba více „práce“ a odvahy.

Mirča

Uvědomila jsem si, že mé problémy vzniky z toho, že jsem nerespektovala své hranice a hledala vinu v sobě. Neřekla jsem „dost!“
Něco mohu, něco nemohu, něco nezměním a to je osvobozující. Děkuji.

Vytvořte bezpečí a spokojenost ve vašem vztahu

První balíček videí

 • Hlavní cvičení na poznání narušených hranic a komunikaci
 • Příklady a dovysvětlení
 • Nekompatibilní vztahy – je čas odejít?
 • Kauza záchodového prkénka
 • Jaký je rozdíl mezi lidskými vztahy a smlouvami

Druhý balíček

 • Laskavost a výčitky
 • Sex a partnerský vztah
 • Omluva
 • Jak se přestat potlačovat – postup
 • Další úroveň vztahu – já + ty + vztah, rozvíjení lásky nikoliv respektu
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Buďte taky v pohodě 🙂

Reference E-booku „Co mi dítě zrcadlí“:

„Je to poutavé, zajímavé, cítila jsem tam hodně „aha“ momentů.“

„Pôsobi to na mňa ako poriadne husty text, ktory ma velky prínos.“

„Musím říct, že jsem se hluboce zamyslela nad vlastním vztekem a zjistila pár zajímavých informací, mimo jiné, že mě mateřství šouplo natrvalo do role „oběti“, kde už teď vím, že nechci setrvávat a potřebuji to změnit.“

Otázky a odpovědi:

Jak poznám, že je kurz pro mě?

Jednoduše podle toho, že máte s druhými lidmi nebo dětmi problémy. Nebo se můžete lidem vyhýbat, protože se cítíte pod tlakem, smutní nebo v úzkostech.

Kurz se hodí hlavně pro ty, kteří neumí říct ne a říkají příliš často ano. Jak v pracovní oblasti, tak přátelské. Pomůže také tomu, kdo chce zlepšit svůj partnerský vztah nebo vztah s dětmi.

Pomůže mi kurz v partnerství?

Pomůže Vám také v partnerství. Díky teorii a praktickým příkladům z praxe pochopíte dynamiku jakéhokoliv vztahu. Hlavně toho partnerského. Protože v každém vztahu o něco jde. Něco si chceme naplnit, ale pokud v tom lítáme a jsme zmateni, tak vztah nefunguje. Když nevím, co mám řešit, tak to nikdy nevyřeším… Partner se tak bude stále snažit a ženě to nebude dost dobré. Partnerka bude dělat změny, ale partner bude pořád nedostupný.

Nejdříve je potřeba pochopit svou stranu vztahu a na ní zapracovat. Poté správně komunikovat a nevytvářet nevědomě konflikty (naučíte se, jak to děláte). A když už umíte nastavit hranice a dostáváte co, chcete, tak se cítíte dobře. Poté můžete pochopit poslední lekci kurzu a to je rozvíjení laskavosti a lásky, což je to nejdůležitější pro partnerství. Pokud se do této fáze nedostanete, tak si v kurzu uvědomíte, jestli jste vůbec s tím pravým partnerem/partnerkou.

Mám manželskou krizi, pomůže mi kurz?

V případě manželské krize nebo krizi v mnohaletém vztahu Vám kurz může pomoci zorientovat se ve vztahu a objevit pravou příčinu konfliktů. Nicméně prakticky vím, že člověk už je tak moc „zabejčenej“, že už je to na osobní konzultaci nebo párovou terapii. Je potřeba někoho, kdo Vám dá nadhled, protože už vidíte jen rudě. Kurz stejně doporučím kvůli teoretickému základu spokojených vztahů, ale když už je velká krize, tak vám to zrcadlí něco hluboko ve vás, co nevidíte a na to je potřeba dost upřímnosti k sobě a dalšího člověka, který na to poukáže.

Děti neposlouchají a už jsem toho slyšela hodně, dozvím se něco nového?

Zaručuji Vám, že děti umí poslouchat. Silně Vám doporučuji přikoupit si e-book Co mi dítě zrcadlí, protože kvůli tomu jsem ho psal. Je nabitý teorií a cvičeními, které jsou zaměřeny právě na problémový vztah rodič-dítě. Z pohledu rodiče. V e-booku nicméně nevysvětluji do podrobností problémy hranic, takže kurz je rovněž nutný. Zpravidla u dětí vidíte efekt změn rychle. Protože otázka osobních hranic je o empatii, nikoliv o uplatňování síly. Když tak budete nastavovat hranice podle kurzu, tak nejen, že se zlepší vztah s dítětem, ale hlavně! z něho vyroste sebevědomý člověk. A proč? Protože díky kurzu a e-booku se naučíte dítě respektovat a pokud dostává pozornost a respekt, tak jak potřebuje (což se naučíte), tak prospívá a buduje si sebedůvěru. To, co nám většině v dětství chybělo. Proto jsem s dalšími odborníky sepsal samotný e-book, pro méně dětských zranění a spokojené rodiče.

Mám problémy s kolegy v práci, šéfy, klienty,...

Toto téma řeším hlavně. Protože nevhodná práce nebo konflikty na pracovišti jsou jedním z hlavních důvodů stresu a tím zhoršování nemoci. Ve velkém počtu pak práce představuje jeden z hlavních bodů toho, proč je člověk vůbec nemocný… Jenže pozor, ono to automaticky neznamená, že mi práce ubližuje. Ono to znamená, že NĚCO v pracovní oblasti mi ubližuje. A to něco se právě v kurzu naučíte odhalovat, abyste to mohli adekvátně řešit. Rovněž pochopíte, jestli má cenu v práci zůstávat nebo ne. Tzn. jestli je to, co děláte kompatibilní s vašimi hodnotami. Protože pracovní vztah není o empatii, ale dodržování pracovní smlouvy, třeba na úkor vaší energie. A tím páde se cítíte vyčerpaní. Proto kurz doporučuji.

Neřeším vztahy, ale mám psychické potíže (úzkosti, deprese, aj.)

Proto byste měli řešit své vztahy. Domníváte se, že problémem jsou úzkosti nebo další psychické potíže. Ale pravdou je, že můžete žít ve špatném prostředí a udržujete nefunkční, nepodporující, nebezpečné vztahy. Bojíte se lidí? Bojíte se telefonování? Obáváte se, co vám druzí řeknou? Jak se máte chovat? Tak to jsou všechno příznaky toho, že nemáte zdravé vztahy. A každý nemocný má problém ve svých vztazích, který nevidí, protože ho potlačil. Proto je tento kurz vhodný.

Mám podporujícího partnera/ku, je tento kurz pro mě?

Pokud jste jakkoliv nemocní, tak odpověď zní ANO. Je to jednoduše kvůli toho, že můžete se svým partnerem/kou vztah ještě více prohloubit a pomůže vám se uzdravit. Stejně tak zlepšíte svůj vztah, i když nejste nemocní a naopak chcete podpořit osobu blízkou.

Nebo naopak najdete třecí body, které Vám jako nemocné/mu můžou bránit se uzdravit. Jak to vím? Protože když byste měli být zdraví a neomezení, tak byste mohli druhému způsobovat problémy. Dynamika vztahu je tak nevědomě NEpodporující. Např. úzkostlivá žena by si věřila a chodila by ven na diskotéku, protože se chce bavit. To se už ale jejímu příteli, nebude líbit. Protože je ve skutečnosti žárlivý a dominantní. Vytváří tak prostředí, ve kterém má svou ženu pod kontrolou (a proto má stále úzkosti).

Mám problémy s matkou (otcem), lze je vyřešit?

V kurzu pochopíte jak a jestli vůbec. Vedu vás otázkami k tomu, abyste si uvědomili konflikty a dokázali najít řešení. Rovněž vysvětluji laskavost a manipulaci. Pak už to záleží na vašem provedení a druhé straně konfliktu. Osobní hranice učím tak, aby pochopení a respekt bylo jejich součástí, stejně tak laskavost. V kurzu se také dozvíte to, jestli je možné mít dobrý vztah nebo hážete hrách na stěnu, protože to nepůjde.

Jsem babička (dědeček) a mám problémy se svými dětmi

Pak jsem rád, že vás zajímá to, jak problémy řešit. Střet generací bývá problém. Rodič má navíc pocit, že dětem dal všechno a že by měly být vděčné. Když naráží na to, že si jeho dítě myslí něco jiného, tak to v něm může provokovat vztek a může chybět pochopení. Starší generace se musela v životě jinak ohánět, aby uspěla a ti mladí si toho neváží. V kurzu se tak dozvíte to hlavní, čím můžete pomoci vašemu vztahu a to je pochopení respektu. V konzultacích mám jak babičky, tak dědečky, kterým zakázali se stýkat s vnuky a to je mrzí. Když jsem jim vysvětlil hranice, tak lépe pochopili, kde je zakopaný pes. Tento pes je však zakopaný dlouhé roky a tak objevení někdy nebývá snadné.

Chcete se zeptat, jestli je kurz pro Vás?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

8 + 12 =