Online kurzy

Určete svou tělesnou konstituci

…a nastavte správnou sebepéči o své tělo.

Pomocí numerologie a čínské medicíny můžete určit svou tělesnou konstituci, kterou jste dostali do vínku. Díky tomu můžete se svým tělem lépe pracovat. V kurzu jsou hlavní doporučení k úpravě stravy a životosprávy. Základní recepty pro inspiraci, tipy,  jak správně upravit potraviny, aby tělu neškodily. Nejčastější syndromy a doporučení ke stravování – úzkosti, únava. Navíc dechové cvičení pro zlepšení zdraví a proč Wim Hofa nedoporučuji.

Jak dosáhnout odpočinku

Online kurz na zvědomění strachů, které nás ovlivňují a dávají nám do hlavy strachové scénáře.

Jak emoce souvisejí se vzorci chování výkonu a kontroly. Meditace na pocit klidu.

V bonusu také psychosomatika únavy, abyste mohli odhalit význam právě pro Vás.

Ebooky

E-book úprava trávení + imunita

V tomto E-booku najdete manuál k jídelníčku, který zlepší trávení. Vzhledem k tomu, že vychází z čínské medicíny, tak zlepšíte imunitu a působíte proti příčinně obezity. Proč?

Z pohledu čínské medicíny je slinivka/slezina hlavní orgán ovlivňující trávení. Patří pod prvek země a pro západního člověka je to horší představa, že díky špatně fungující slezině má nadýmání, únavu a nechutenství. Stav sleziny si můžete mimo jiné ověřit tak, že na jazyku máte otisky zubů a kůže rtů se vám loupe. Uvedená doporučení slouží pro odlehčení zátěže sleziny. Tudíž nebude muset řešit problémy venku a bude mít čas se regenerovat a následně se zlepší trávení. Protože tím, že odstraníme škodliviny si tělo pak pomůže. Nedostatečnost sleziny často začíná už v dětském věku v důsledku nadměrné konzumace sladkostí, tuků, olejů, mléčných výrobků nebo pšenice.

– pdf soubor, 7 stran praktické teorie.
– ebook je součástí online kurzu tělesné konstituce