Transformační víkend v Karlové Studánce

 • Individuální seberozvojový program během víkendového pobytu
 • Pro zájemce z řad mých klientů
 • Víte, co chcete změnit
 • Nevíte, co chcete změnit a chcete nalézt cestu
 • Vymyslím a zařídím pro Vás transformační program
 • Zařizujete si bydlení a stravu

Víkend strávený v hezké přírodě můžete vyplnit přechodovým rituálem s mou podporou. Budeme využívat uzemňující potenciál přírody a můžeme využít i našeho canisterapeutického pejska Winstona. Pobyt je vhodný pro ty, kteří cítí, že se potřebují posunout dál.

Spolu určíme bloky, které Vám v tom brání. Naučíme se vidět omezující vzorce. Nacítíme spolu Vaši novou vizi a pomůžu Vám ji integrovat do budoucího života.

Podmínkou pobytu je, že delší dobu spolupracujeme a rozhodneme se pro tuto formu intenzivní spolupráce oba dva.

Proces bude pro každého klienta unikátní. Během něho budeme odhalovat Vaši autenticitu a volit vizi, která nebude vycházet z traumatu (ze strachu), ale Vaší přirozenosti (tvořivosti). Aby se tak stalo, je však potřeba projít Vašim strachem, zbavit se jeho okovů a v tom Vám pomůžu. Pak totiž můžete najít svou vnitřní sílu, kterou Vám pomohu upevnit a zacílit.

Kombinovat budeme práci s myšlenkami, emocemi, tělem i prostředím. Pracovat budeme v poradně a můžeme i při procházce v přírodě.

Pro představu by se jednalo o seberozvoj na téma:

 • Přechodový rituál – končí jedna etapa Vašeho života a co bude dál to nikdo neví, můžete však do této nové etapy jít vědomě a ve své síle zdolat překážky.
 • Práce se stíny osobnosti – opakují se Vám pořád stejné vzorce a něco ve vás bojkotuje změnu. Práce se stíny není snadná a budeme se brodit sračkami, proto tato práce není pro každého. Víkend však nabízí dost času na pochopení a otázky.
 • Zpracování křivdy, zranění, potlačeného vzteku – intenzivní emoční práce mimo Vaše domácí prostředí. Smyslem je uvolnit emoce, kterými Vám pomůžu projít. Zpravidla je pak potřeba odpočívat. Výsledkem je uvolnění a nové uvědomění.
 • A určitě si budete manifestovat nečekané situace během pobytu, které spolu lépe pochopíme.

Následně za 2-3 týdny po víkendu budeme mít ještě online/osobní konzultaci pro lepší integraci změn do Vašeho života. Ve Vašich domácích podmínkách totiž budete čelit výzvám udržet si nový způsob myšlení, cítění a chování.

🌲🌲 Sobota + neděle (2dny)

Cena: 8.000 Kč

 2 dny pro přechodový rituál.

 

✅ V ceně je zahrnuto:

 • Krátké uvítání v pátek, sobota blok dopoledne, odpoledne, neděle dopoledne (cenově 2hodinové bloky + příplatek za víkend)
 • Pracovní sešit na změnu návyků, postup na ranní a večerní rituál
 • Nahrávky se Solfeggio frekvencemi k lepším afirmacím
 • Závěrečné víkendové drobné překvapení
 • Přístup do online klientské knihovny (členské sekce) na 3 měsíce

❌ Není zahrnuto:

 • ubytování, strava, cesta, lázeňské procedury – (můžu Vám něco doporučit)
 • následná konzultace za 2-3 týdny (dle standardního ceníku)
🌲 Sobota (1 den)

Cena: 4.500 Kč

 

✅ V ceně je zahrnuto:

 • Dopolední a odpolední blok (cenově 2-3hodinové bloky + příplatek za víkend)
 • Závěrečné drobné překvapení
 • Přístup do online klientské knihovny (členské sekce) na 3 měsíce

❌ Není zahrnuto:

 • ubytování, strava, cesta, lázeňské procedury – (můžu Vám něco doporučit)
 • následná konzultace za 2-3 týdny (dle standardního ceníku)

Příklad využití víkendu

Pro přechodový rituál je důležité odejít ze svého prostředí do cizího prostředí. Zpočátku si budeme povídat o tématu, který přinášíte. Ne obecně, ale konkrétně, jaký má na Vás vliv. Budeme objevovat vzorce a jejich společné rysy, které Vám ovlivňují celý život a Vaši osobnost.

Po tom, co všechno rozebereme do detailů, Vás budu udržovat v otevřeném stavu mysli. Je důležité využít otevřenosti a zvídavě pátrat, co je pro Vás dobré a co ne. Toto budeme dělat pomocí pocitů v těle, meditacemi a hlavně reálným životem. Vše, co budete zažívat během pobytu ve Vás nějak rezonuje a tím pádem s tím můžeme pracovat. Např. se Vám může stát, že Vás někdo předběhne ve frontě. A vy zůstanete navenek klidní. Přitom spolu řešíme otázku respektu a v této chvíli jste nebyli respektováni. Taková situace dává super příležitost ji zpracovat a transformovat. Dokud je ještě „železo žhavé“. Měnit něco, co se stalo kdysi nemá takovou sílu.

Pokud se Vám něco bude zdát, tak sen analyzujeme. Přes den budete více ve vědomé přítomnosti a díky tomu, můžete měnit své návyky a budoucnost. Pomůžu Vám uvolnit staré nefungující emoční vzorce a najít novou vizi. Objevit své dary a způsob jejich využití. Protože pokud nežijete plně, ale jen přežíváte, tak nemůžete být spokojeni a zdraví.

Zpravidla v takové chvíli se nás zmocní pochyby, výčity, pocity viny. Strach z neznáma. Toto všechno Vám pomůžu zpracovat, abyste se mohli posunout a neodráželi se zpět do svých zajetých a nefunkčních vzorců.

Během pobytu Vám vymyslím výzvu, která bude mít potenciál Vás posunout dál. Zpravidla je to překonání nějakého strachu. Nebo si takovou situaci sami přitáhnete. V lázních to vidím často, bohužel většinou člověk hodí zpátečku (kritika až šikana spolubydlící na vaše chování – namísto boje se stáhnu a nechám si vyměnit pokoj, jen abych byl pryč od takového člověka). Když však jde člověk za svou komfortní zónu, je to posun a dává mu to sílu.

A na závěr Vám vysvětlím jednoduché principy opakování a manifestace tak, abyste je byli schopni sami dělat. Dám Vám tipy, jak v nich vydržet a jak poznat, že opouštíte svou vizi. Dostanete přístup do členské sekce, kde si můžete připomínat hlavní témata a postupy (např. vzorce chování).

Příklady využití soboty (jednoho dne)

Jeden den je málo na přechodový rituál, ale je to více než klasická 1h konzultace. Máme možnost si o problémovém tématu více popovídat a jít ke kořeni potíží – jít do emočního zpracování. Transformace smutné emoce až traumatu během meditace může trvat déle. Následně člověk může být celý „polámaný“. Nicméně je dobré zůstat v pohybu, takže můžeme jít na klidnou procházku do lesa a nechat doznít vnitřní proces s podporou síly přírody.

Moje nejoblíbenější je zpracování potlačeného vzteku. To si nejprve téma rozebereme v rozhovoru a pak bychom šli do lesa. Tam Vás s podporou šamanského bubnu provedu procesem uvolnění emocí, který může být velmi dynamický.

Jeden den můžeme využít také na zlepšení Vašeho stavu. Můžete se točit pořád ve stejných vzorcích a nedaří se Vám udělat změnu. Takhle ale spolu budeme jeden den a já Vás nepustím k útěku. Budu Vás držet a nepustím. Budu upozorňovat na situace, kdy uhýbáte. Až Vás vyprovokuju ke vzteku a akci. V ten moment Vám dám podporu, kterou rodič nedal a proto Vám způsobil trauma. Nechám Vás vyvztekat a uvolnit chronické napětí. Tato transformace Vám pomůže zažít uvolnění a cítit vlastní sílu. Vymotáte se z výčitek. Už nebudete „přivázáni ke kůlu“, ale se cítit volní.

Můžeme spolu překonat i nějaký strach, který máte. Třeba jít na rozhlednu, do jeskyně, do vody, mezi lidi, atp. Než se tak stane, tak si zvědomíme vzorce, které máte a jejich kořen. A potom půjdeme do akce, kde si můžete prožít opak.

Jednoduše spolu strávíme čas se zaměřením na Vaše prožívání. Prostor dáme také odpočinku a vstřebání zážitků. A můžeme si zajít také na dortíček smile

Záměr

Transformace

Uvědomění

Integrace

Hlavní náplní bude Váš záměr.

Na cestě k němu budeme muset opustit nějaké staré vzorce a projít emoční transformací.

S transformací emocí přichází nová uvědomění.

Která budeme následně integrovat, tj. uplatňovat v dalším životě.

V případě zájmu mi dejte vědět (formulářem, mailem nebo během konzultace). Na termínu, programu, ubytování už se individuálně domluvíme.

Přihláška

Chcete 2-denní nebo 1-denní pobyt?*

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. (* povinný údaj)

5 + 3 =