Workshop emoce – a jak s nimi pracovat

Znáte to, když se den neodvíjí podle vašich představ? Něco se nepovedlo v práci, s partnerem se neumíte dohodnout, děti obzvlášť neposlouchají. Zažíváte často úzkostlivé pocity, vztek, smutek nebo lítost? Chcete vědět, jak je vyřešit a nepotlačovat?

Online workshop na základy práce s emocemi s celostním lékařem MUDr. Martinem Zulákem a Márií-Alex Púpalovou z linky proti úzkosti.

i nepříjemné emoce jsou v pořádku:

 • emoce nás vedou
 • radost všichni umíme prožít, ale co nám chtějí říct hněv, smutek, úzkost?
 • jak emoce prožívat, aby nás vedly a neovládaly?
 • proč se vracejí?
 • odkud se berou?

Objevíte:

 • nadhled nad svou situací, pochopení kousku skládačky
 • důležitost emocí v životě
 • postupy, jak si pomoci
 • jak vychovávat děti zdravě a bez ublížení

V čem je tento kurz jiný?

Workshop je interaktivní a vytváříme bezpečné prostředí, tudíž se v jeho průběhu můžete ptát na cokoliv.

Povím pohled celostního lékaře – pokud se problém nezpracuje v emoční rovině, projeví se v tělesné jako nemoc. Ukážeme si naprostý základ zpracování emocí, který je v řadě případů mylný a vede do slepé uličky.

Důkaz vám dá má snoubenka Mária, která pracuje na krizové lince, kde pomáhá lidem v akutních stavech strachů, paniky, úzkosti. Sama poznala své nezpracované emoce a odmítla jít útěkovou cestou léků, vitamínů, dechu a pracovala jen na své psychice. Intenzivně. Své zkušenosti vás naučí v praktické části. P.S. já ji neléčil :D.

Jako jeden z mála kurzů není náš workshop potlačovací. Pracujeme společně s jinými zkušenými terapeuty a psychology. Foto článku celostní psychiatričky ze známého časopisu ukazuje potlačovací techniku. Problém se na chvíli vyřeší, ale vrátí se později (hodiny, dny, týdny, roky). My ukážeme skutečné zpracování a pochopení emočních stavů. Vy pocítíte efekt.

Proč jsou tyto techniky potlačovací a nepoužíváme je? Řekneme si na workshopu.

Žádná zkratka, žádný kvantový skok

Emoce jsou naše vodítko celý život. To, že je chcete rychle vyřešit ukazuje na váš hlavní problém – utíkáte od nich. Na tom je založena absolutně většina kurzů. Klidně je navštěvujte. Tento workshop vám dá pochopení, abyste si vybrali ten, který opravdu řeší příčiny a ne ten, který je potlačí víc ezotericky.

Osnova

 • Martin Zulák:
  • základní typy emocí (zakrývací, charakterové, …)
  • vrstvy emocí (vztek je jen první vrstva)
  • problémy, které nastávají při nezvládnutých emocích (úzkosti)
  • útěkové strategie, jak je poznat a přestat dělat
  • co získáte „správným“ prožíváním emocí (sebelásku, životní štěstí,…)
  • jak posílit nervy, abychom byli více odolní vůči stresu (životospráva, jídlo, doplňky)

Budete umět zpracovat své emoce

1) umíme pojmenovat emoci, kterou cítíme
2) umíme poznat, kdy utíkáme od bolestivé emoce
3) umíme transformovat emoci a poznat, jakou informaci nám nesla

Cena 600Kč, 2 hodiny trvání, 18.9. od 18:30hod

Workshop bude probíhat online přes Google Meet, emailem dostanete instrukce.

Přihlašte se zde:

  Po odeslání Vás na e-mailu budu osobně kontaktovat do 24hod a pošlu Vám platební a další údaje.
  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Jak řeším věci já?

  V mé práci s klientem se zabývám celostním přístupem, tzn. že rozebíráme tělo-emoce-myšlenky, které vedou k potížím. Odhalením nesprávných vzorců chování dávám nadhled nad vznikem potíží, ať už tělesných nebo psychických. Jelikož jsem lékař, tak nejprve postupuji od těla k psychice. To znamená, že vhodnou výživou, úpravou biorytmů a ev. doplňků stravy stabilizujeme tělesnou schránku.

  Pracuji s psychosomatikou, takže následně s klientem odstraňujeme příčinu nemoci na psychické úrovni. Nalezneme signál, který duše dává ke změně života, vyléčení nemoci a spokojenému životu. Ať už se jedná o obezitu nebo rakovinu. Vždy se na nějaké úrovni potlačujeme a nežijeme spokojeně. Ukazuji klientům, jak to udělat, aby žili spokojeně.

  Pokud chcete žít jinak, přihlašte se ve formuláři

  Proč naprostá většina lidí řeší své potíže tabletkami, alkoholem, bylinkami atd.? Protože utíkají od pravé příčiny problému. Dovolíte si ji zjistit? Přihlaste se do workshopu.

  Přihlašte se zde:

   Po odeslání Vás na e-mailu budu osobně kontaktovat do 24hod a pošlu Vám platební a další údaje.
   Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

   Proč emoce?

   Často se lidé podvědomě brání jít do něčeho, co jim může pomoci. Jsou v rezistenci. Sami na sobě to nevidí, ale někdo jiný jim může dát nadhled. Častým příkladem je obezita, nemoc, úzkosti. Lidé jsou v rezistenci roky nebo dokonce celý život – „tak to vždycky bylo, nemůžeš to měnit“, „už dlouho mám potíže s kolenem, nemůžu jít hrát fotbal“ apod.

   Práce s emocemi může někoho bolet a tak se podvědomě brání – co s tím a kam to vede? Natočil jsem o tom povídání do jedné FB skupiny, můžete se podívat. I o tom bude povídat Mária.

   ve videu: neochota pracovat s emocemi a být spokojená s tím, jak to je – podvědomá rezistence k nalezení řešení. Co s tím? Jaké výsledky nese práce s emocemi a k jakým potížím vedou nezpracované emoce?


   Chcete to taky zkusit?